Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

RESULTADOS PARCIAIS 2012 - 2013

Amanda Sampaio da Silva 73,5
Ana Beatriz Pinheiro Mendes 7,95 EDIFICACOES 114,0 2ºLUGAR
Ana Izabel Sena Soares Santana 76,0
André Baptista Angelim 52,50
Andre Max de Oliveira Barata
Anna Carolina Cebey Ferreira 72,0 6,25
Antonio Affonso da Costa Lima Filho 69,0
Antonio Albo Dottori 6,5000 8,93 Mecanica
Arthur Luiz Viana de Souza
Arthur Silva da Fontoura 58,75 Engenharia
Beatriz da Costa Souza EDIFICAÇOES
Bernardo Sarmet de Mattos de Góes Telles 5,5000
Bia Schueler Gonçalves EDIFICAÇOES
Bruna Beatriz Oliveira Costa 6,30
Bruna Ramos Bezerra 7,00 EDIFICACOES 97,0
Brunna Tavares da Cunha 69,5
Bruno Félix da Silva
Bruno Padilha Delfraro de Oliveira 7,15 MECANICA 110,0
Bruno Packness Belo
Bruno Richard Lemos Rodrigues 6,90 MECANICA 106,0
Carlos Alberto Romano de Oliveira 75,00
Claudio Ferreira de Assis 75,00
Daniel da Silva Nascimento Coelho
Daniel Walker Duarê Ribeiro 7,2500 78,50
Diego de Lima Gerpe GEOGRAFIA GEOGRAFIA 17º LUGAR
Diogo Amaral Corrêa 100,0
Douglas Gonçalves Silva 122,00
Douglas Hirata Felga 62,50
Eduarda Andrade Gurgel Gomes 72,0
Eduarda Fernandes Valente MECANICA 94,5
Eduarda Sampaio Nicolau
Elisa Zeitoune da Cunha 62,50
Elizabeth Maria de Oliveira Mendonça 83,0
Elson Alves Lara Junior 100,00
Felipe Humberto Rodrigues Baptista Soares MECANICA 65,5
Felipe Mendes Pereira EDIFICACOES 7,15
Felipe Yamamoto Ferreira Aguiar INFORMATICA 8,50 108,0
Fernanda Garcia Stabile de Souza MECANICA
Fernanda Souza Câmara 81,5
Fernando Cartaxo Esmeraldo de Freitas 87,0
Filipe Feijó de Souza Bastos 5,5000 6,05
Filipe Silva Maués Vargas 80,00
Francisco de Assis dos Santos Filho 7,5000 79,00
Francyelli Alvim da Cunha MECÂNICA 91,5
Gabriel Borges da Conceição 5,750 68,0
Gabriel Costa Ramos MECÂNICA 4ºLUGAR 111,0
Gabriel da Silva Cardoso MECÂNICA 81,5
Gabriel dos Reis da Mota 5,00 100,0
Gabriel Ornelas Ferreira ELETROTÉCNICA 80,0
Gabriel Savelli Moreira 75,00 5,7500
Gabriella de Souza Ribeiro ELETROTÉCNICA 87,0
Georges Rodrigues El-Hage PEDAGOGIA
Germano Rodrigues Duarte Junior 55,00
Gilvan José Cardozo Junior 67,5
Guilherme de Assis Luz Souza 116,5
Guilherme dos Santos Silva
Herval Nascimento Fróes 60,00 7,0000
Igor dos Santos Coutinho 55,5
Joana Louback Duarte LETRAS
João Pedro Barboza Lioneza EDIFICAÇÕES 6,62
João Pedro Barcelos Dias de Azevedo 55,5
João Pedro de Souza Coelho EDIFICAÇÕES 7,02 101,5
João Pedro Rosa Bittencourt Cardoso 89,5
João Victor Azevedo Ferreira 68,0
João Victor Ferreira Gomes 81,0
Jorge Luis Braga Garcia 67,500
Julia Cêia Cipriano GEOGRAFIA
Júlia de Amorim Costa 88,5
Júlia Dutra de Azeredo Monteiro 91,5
Júlia Euzébio Ferreira
Júlia Lázaro Cordeiro dos Santos
Juliana Barroso de Souza
Juliana Martins Marcet TURISMO
Julius Cesar Correia Guimarães Fialho ELETROTÉCNICA 83,5
Julius Velasco Schwanz Rangel 83,5
Julya Emmerick da Silva 6,05 92,0
Karol dos Santos Duarte 51,5
Karoline Dias Bon de Aquino 71,5
Laís Oliveira da Conceição 68,00
Larissa Borchert Dourado SERVIÇO SOCIAL 65,00
Larissa Reis da Silva 88,0
Larissa Rodrigues de Oliveira LETRAS
Larissa Tavares de Freitas Alvares ELETROTÉCNICA 99,0 6,32
Laura Gabriela Souza Lima 95,5
Leandro Kfuri de Oliveira 6,0000 66,00
Leonardo Domas Dias 62,50
Leonardo Silva Serra de Paula 76,0
Leonardo Soares Patrício Bezerra 5,48
Lucas Borges Furtado
Lucas da Costa Silva EDIFICAÇÕES 66,5
Lucas Fernandes de Azevedo MECANICA
Lucas Gonçalves Costa Bittencourt 115,00
Lucas Neri de Azeredo Correia 6,7500 71,00
Lucas Vieira da Rocha 109,00
Luísa Marcelo dos Santos 92,00
Luiz Carlos de Almeida Rosestolato Junior 95,0
Luiz Eduardo Pinho Da Silva 82,0
Luiz Felipe Magalhães Sena da Silva EDIFICAÇÕES
Luiz Felipe Reis Couto 6,7500 59,50
Luiz Gustavo Leite do Nascimento 6,00
Luiza Basilio Ricardo 5,25 98,5
Luiza Ferreira Neco MECANICA 89,0
Marcelo da Conceiçao Machado 62,0
Marcelo Ravizzini Carvalho de Sa Filho 79,50 7,7500
Marcos Avila Insaurriaga Fernandes 6,2500
Marcos Filipe de Oliveira Martinez ENGENHARIA
Marcos Vinícius Reis Campos EDIFICAÇOES 95,0
Marcus Vinicius Uchoa de Andrade
Maria Eduarda Soares de Farias ELETRONICA 71,0
Maria Luiza Rodrigues Boechat EDIFICACOES 98,5 5,42
Mariana Namora Leon TELECOMUNICAÇÕES 84,0
Marianna Gomes da Silva 93,0 5,75
Maryah Celli Stutz Martins 79,5 5,28
Maryana Tavares de Campos Ancillotti BIOMEDICINA
Mateus Vianna Santos Farinhas EDIFICAÇOES
Matheus Borges Macedo 75,50 5,7500
Matheus Duarte Oliveira ELETRONICA 77,5
Matheus Luiz Messias dos Santos 102,0
Matheus Mello Lasmar Gonçalves 64,00
Matheus Miranda Vasconcelos 71,50
Matheus Muniz Borghi 62,50
Matheus Ribeiro Pita 79,0
Matheus Rocha Fonseca Pazos 71,0
Matheus Vidal Da Silva
Michele Baltar Velasco
Milla Avila Insaurriaga Fernandes EDIFICAÇOES 87,5
Morena André Barbos dos Santos 57,50
Murylo Arantes da Silva 95,0
Nicollas de Lima Peixoto 73.50 6,7500
Nicolly Rocha da Cal dos Santos EDIFICAÇOES 86,5 5,12
Ogi Janderson Antunes de Castro MECANICA 94,5
Paula de Almeida Lima ENFERMAGEM
Paulo Cesar Fintelman Outor Junior 71,00 7,0000
Paulo Gustavo Batista Santos Leal
Paulo Victor André da Silva
Paulo Victor Barbosa de Medeiros 60,00
Pedro dos Reis Duarte EDIFICAÇOES 53,0
Pedro Eloy Peres Martins Alonso 70,00
Pedro Henrique Soares Rosemberg
Phillipe Soares Antunes INFORMATICA 73,5
Rafael Junger Moutinho Lemos 5º LUGAR
Rafaella dos Santos Macário 77,0
Raissa Gama Fontenelle 85,5
Raphael Leite Mascarenhas 76,00
Raphaela Aparecida Rodrigues dos Reis 68,00
Renan de Souza Pimentel
Ricardo Conte Gaspar de Carvalho 79,50 8,0000
Roberta Pereira Rocha Mathias EDIFICAÇOES 99,9 8,00
Rômulo Figueiredo e Souza EDIFICAÇOES 76,0
Ruan Carlos Ribeiro Simões 5,98
Rubem Francisco de Souza Neto MECANICA 89,5
Sarah Tavares Taufner 79,00
Savio Cravo Constantino Angelo
Sávio da Costa Tavares da Silva INFORMATICA 95,5 7,95
Shayne Inshan Pimentel Mohammed EDIFICAÇOES 81,0
Stephanie dos Santos Duarte 125,00
Thainá Santos Lopes 86,0
Thais Alonso da Silva SEGURANÇA DO TRABALHO 76,5 5,30
Thaís da Silva Soares 63,5
Thais dos Santos Mascarenhas EDIFICAÇOES 72,0
Thais Gaudard Azevedo EDIFICAÇOES 81,5 6,15
Thalles Duarte Felix da Silva 61,5
Thatiane Furley Moreira Jandre 96,5
Thauan Gonçalves Silva 67.50
Thayná Gonçalves Silva 5,72
Thays Barroso Caruso Melo 69,5 7,12
Victor Quintanilha Ferreira 89,0
Victor Carvalho da Rosa EDIFICAÇOES
Victor da Costa Silva 61,0
Victor de Almeida Peres 76,25
Victor Dias Murakami MECÂNICA 5º Lugar
Victor Hugo da Costa Santana ELETROTÉCNICA
Victor hugo Barcellos Bonin Jr. INFORMÁTICA 92,0 7,28
Victor Quintanilha Ferreira
Victor Schoene Braga
Victoria Schoene Braga 5,05
Vinicius Jorge Pinheiro Maia 64,00 7,7500
Vinícius Lopes Maçulo 60,00
Vinícius Stallonio Vieira 62,50
Vitor Romão Borges 60,00
Wagner Lopes de Souza Júnior 75,00 7,2500
Wilson Mousinho Lins dos Santos 78,5
Yan Amaral Matta 98,5 6,98
Yanni Venâncio Gonçalves
Yasmin Viana dos Santos Lorena 90,5